Nowoczesna zabudowa tarasu – dodatkowa przestrzeń do wypoczynku i rekreacji

nowoczesna zabudowa tarasu

Tradycyjnie taras stanowi przestrzeń otwartą, czasami tylko osłoniętą przed słońcem pergolą lub markizą. Nowoczesny taras stanowi przestrzeń dodaną, z której – za sprawą innowacyjnych technologii i nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych – możemy korzystać niezależnie od pogody czy pory roku.

Czy nowoczesna zabudowa tarasu spełni Twoje oczekiwania?

Projektowanie i wykonywanie zabudowy tarasu to nasza specjalność. Od lat spełniamy marzenia Klientów pragnących wzbogacić swoje mieszkania i domy o dodatkową przestrzeń charakteryzującą się wysoką funkcjonalnością i estetyką. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta możemy przygotować projekt przestrzeni rekreacyjnej, jak również projekt przestrzeni spełniającej wymogi miejsca pracy.

Nasza zabudowa bazuje na estetycznej i niezwykle trwałej konstrukcji aluminiowej oraz przeszkleniach, dzięki którym zachowujemy oryginalny charakter przestrzeni znajdującej się na zewnątrz budynku pomimo jej zabezpieczenia przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W ramach realizowanych projektów zaopatrujemy tarasy w niezbędne instalacje – głównie elektryczne – umożliwiające oświetlenie przestrzeni i zapewnienie optymalnych warunków cieplnych. Przeszklenia tradycyjnie nie sprzyjają zapewnianiu optymalnej temperatury, gdyż latem mogą powodować nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia, a zimą generować straty energii cieplnej. Dlatego w naszych realizacjach wykorzystujemy wyłącznie elementy wyróżniające się dobrą izolacją. Dzięki temu użytkując taras po zabudowie nie jesteśmy narażeni na zbyt wysokie lub zbyt niskie temperatury wewnątrz. Dodatkowo przeszklenia możemy wyposażyć w elementy otwierane w postaci drzwi przesuwanych lub uchylnych, które – kiedy tylko chcemy – otworzą taras na ogród zapewniając dostęp świeżego powietrza.

Nowoczesna zabudowa tarasu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu przestrzeni, niezależnie od tego czy ma to być przestrzeń do wypoczynku, spotkań w gronie znajomych, czy też oryginalne i inspirujące miejsce do pracy.