ZABUDOWY BALKONÓW URSYNÓW

Specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnej i estetycznej zabudowy na balkon, która tworzy osłoniętą przed słońcem i opadami strefę relaksu. Do wykonania takiej przestrzeni wykorzystujemy nowoczesne systemy aluminiowe o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Są one nie tylko trwałe i piękne, ale też łatwe w utrzymaniu czy myciu. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Ursynowa – zabudowa na balkon poprawia komfort mieszkania i pozytywnie wpływa na jego estetykę oraz wartość.

slide
20140722_190729
dav

Dlaczego warto wybrać Alkon System do zabudowy balkonu?

Używamy tylko najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii do tworzenia zabudowy balkonowej. Nasze systemy aluminiowe są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa i estetyki – doskonale pasują do współczesnej architektury budynków oraz designu wnętrz.

Aluminium to materiał odporny na korozję, lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały, co sprawia, że nasze zabudowy są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne przez wiele lat.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z. Od doradztwa i projektowania, przez produkcję, aż po montaż. Zespół zaangażowanych projektantów pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań tworzonych na konkretny wymiar.

Zabudowa balkonów – rodzaje konstrukcji

Balkony to miejsca, które mogą pełnić wiele funkcji – od przestrzeni do relaksu, przez dodatkowy schowek, aż po mini ogród. Zabudowa balkonów oferowana przez Alkon System pozwala na pełne wykorzystanie potencjału tej przestrzeni. 

Proponujemy przeszklone zabudowy, które zwiększają dostępność balkonu nie tylko na sezon, lecz na cały rok oraz zabudowy modułowe z systemem przesuwnych szyb. Możemy też wykonać zabudowę loggi z myślą o lepszej izolacji termicznej, estetyce, ale też bezpieczeństwie mieszkania.

Postaw na najwyższą jakość
zabudowy balkonów

Każda nasza zabudowa balkonu:

jest solidna i bezpieczna

przemyślana i lekka zabudowa szkłem zapewnia jej niezawodność przez wiele lat,

łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne

z jej pomocą stworzą Państwo elegancką i nowoczesną przestrzeń do wypoczynku,

komponuje się
z wnętrzem

dobrze komponuje się tak z wnętrzem, jak i zewnętrzną stroną budynku – tworząc z nim harmonijną całość,

jest łatwa w utrzymaniu

nie wymaga specjalnej pielęgnacji czy konserwacji i łatwo się ją czyści.

Jak przebiega współpraca z Alkon System?

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszym zespołem. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasze biuro. Podczas konsultacji omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przedstawimy wstępną ofertę. Potem umówimy się na dokładne pomiary, które będą podstawą projektu i wyceny. Po podpisaniu umowy przejdziemy do wykonania konstrukcji zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Realizacje

Przejdź do galerii realizacji

Kontakt

Adres:

ul. Przejazd 53 B
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
(Warszawa-Jelonki, tuż przy trasie S8)