Alkon System Plus – Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata

Naszą specjalnością jest zabudowa balkonów, loggi i tarasów oraz innych tego typu przestrzeni przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów aluminiowych Alkon System. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wychodzenie naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom każdego naszego klienta sprawiły, że cieszymy się dużym zaufaniem. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem zabudowy balkonu czy tarasu – zapraszamy do skorzystania w naszej oferty! Działamy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, realizując nowoczesne zabudowy balkonów i tarasów zgodnie z autorskim systemem Alkon Plus.

Zabudowa balkonów i tarasów – atuty osłoniętej przestrzeni

System zabudowy balkonów, tarasów i loggi marki Alkon System Plus został stworzony po to, żeby zwiększyć funkcjonalność przestrzeni rekreacyjnej poprzez umożliwienie jej efektywnego użytkowania niezależnie od warunków atmosferycznych. W pogodny dzień otwierane przeszklenia wpuszczają do przestrzeni świeże powietrze, w czasie deszczu czy wiatru chronią przed przemoczeniem i zimnem pozwalając nam wypoczywać w komfortowych warunkach. Zabudowa balkonów i tarasów to także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zwierząt domowych. Na zamkniętym tarasie lub balkonie pupile takie jak koty oraz ptactwo domowe będą bezpieczni.

Profesjonalna zabudowa balkonu lub tarasu w dobrej cenie

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo przekształcić swój balkon czy taras w niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, czy aktywnej rekreacji, z której korzystać można przez cały rok nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Wykonujemy zabudowy:

 • balkonów,
 • tarasów,
 • werand,
 • logii,
 • wiatrołapów,
 • innych nietypowych konstrukcji.

Lekka zabudowa tarasu lub oszklenie tarasu – usługi w tym zakresie wykonujemy przez wiele lat, łącząc nowoczesne rozwiązania technologiczne z troską o najwyższą jakość obsługi. Dzięki temu, nasze zabudowy tarasów to konstrukcje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zabudowa tarasu szkłem, którą stosujemy najczęściej, jest zarówno efektowna, jak i praktyczna. Wbrew pozorom jest to też rozwiązanie bardzo solidne, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Zabudowa ze szkła jest wysoce estetyczna, a dodatkowo nie stanowi przesadnej ingerencji w architekturę budynku. Oszklenie tarasu nie ogranicza widoku z okna, nie zacienia pokoju sąsiadującego z tarasem i doskonale sprawdza się niezależnie od architektury budynku. Tarasy i balkony, do zabudowy który zostało wykorzystane szkło oferują liczne możliwości aranżacji przestrzeni, którą – w zależności od preferencji i potrzeb możemy dogrzewać w sezonie jesienno-zimowym tworząc tym samym dodatkową przestrzeń do odpoczynku i rekreacji. Cena zabudowy balkonów jest uzależniona od wielu czynników, dlatego każdą usługę wyceniamy indywidualnie projektując przy tym funkcjonalne i estetyczne obudowy balkonów.

Zabudowy balkonów i tarasów, które Cię nie zawiodą

Oferta naszej firmy jest dostosowana do potrzeb każdego Klienta. Doskonale wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do projektu oraz bezkompromisowa troska o jakość. Dlatego też, usługi takie, jak profesjonalna zabudowa balkonów czy lekka zabudowa tarasu wykonujemy dbając o każdy szczegół. Każda wykonana przez nas zabudowa ze szkła oraz obudowa balkonu czy tarasu jest dopasowana do parametrów budynku oraz potrzeb użytkownika. To sprawia, że oszklenie tarasu niesie za sobą nie tylko walory funkcjonalne, ale przede wszystkim estetyczne.

Każdy klient Alkon System może liczyć na:

 • kompleksową obsługę – począwszy od wykonania pomiarów, przez przygotowanie projektu, na jego kompletnym wykonaniu kończąc,
 • profesjonalną pomoc techniczną – służymy pomocą i doradzamy w kwestiach technicznych oraz estetycznych – tak, by każda stworzona przez nas zabudowa balkonu wpisała się w oczekiwania,
 • terminową realizację każdego zlecenia – zabudowy tarasów wykonujemy z łatwych w montażu elementów, przez co prace wykonywane są sprawnie i zawsze w umówionym terminie,
 • konkurencyjne stawki – działamy w branży od wielu lat, co sprawiło, że jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty współpracy z Klientem bez utraty jakości, dzięki temu cena zabudowy balkonów i tarasów Alkon Plus jest bezkonkurencyjna.

Postaw na najwyższą jakość zabudowy tarasów, balkonów, logii

Każda nasza zabudowa balkonu, loggi czy tarasu:

 • jest solidna i bezpieczna – przemyślana i lekka zabudowa szkłem zapewnia jej niezawodność przez wiele lat,
 • łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne – z jej pomocą stworzą Państwo elegancką i nowoczesną przestrzeń do wypoczynku,
 • dobrze komponuje się tak z wnętrzem, jak i zewnętrzną stroną budynku – tworząc z nim harmonijną całość,
 • jest łatwa w utrzymaniu – nie wymaga specjalnej pielęgnacji czy konserwacji i łatwo się ją czyści.

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna zabudowa balkonów – zachęcamy do współpracy z nami. Pomożemy stworzyć balkon, loggie, taras, czy patio na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań. Obudowy balkonów i oszklenia tarasów projektujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb inwestora, specyfiki modyfikowanego obiektu oraz możliwości konstrukcyjnych. Prace realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolic, a także całego województwa mazowieckiego. W celu uzyskania szczegółów oferty – zapraszamy do naszej siedziby na Bemowie i kontaktu z naszymi specjalistami!

 

 

 

Warto wiedzieć:
DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABUDOWANIE BALKONU?
JAK WYKONAĆ ZABUDOWĘ BALKONU? FORMALNOŚCI, POZWOLENIA I TECHNOLOGIE
NOWOCZESNA ZABUDOWA TARASU – DODATKOWA PRZESTRZEŃ DO WYPOCZYNKU I REKREACJI